Trener osobisty Poznań

Świat Odchudzania oferuje możliwość współpracy z profesjonalnym, osobistym trenerem fitness z Poznania. Proponujemy starannie zaplanowany trening indywidualny, prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora. Opracowany przez trenera osobistego na podstawie indywidualnych możliwości psychofizycznych, trening fitness, to najlepszy sposób na szybką i skuteczną redukcję masy ciała. Indywidualny zestaw ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, jakim jest nasz trener osobisty z Poznania, to także możliwość poprawy ogólnego wyglądu całej sylwetki. Działamy głównie na terenie Poznania i Lubonia, aczkolwiek pomagamy również klientom z innych miast.

Szczegóły oferty

Na prawidłowo realizowany proces odchudzania składać się powinna zarówno odpowiednio dobrana dieta, jak również stosowny trening. Tylko połączenie tych dwóch elementów pozwoli uzyskać oczekiwane rezultaty. Podobnie jak w przypadku diety, której skuteczność zależeć będzie od indywidualnego dopasowania do osoby, także trening siłowy dostosowany musi być do możliwości oraz celów, jakie wyznacza sobie dana osoba. Dlatego też ważne jest, aby taki wykonywać go pod okiem eksperta, który dostosuje ćwiczenia oraz zapewni, że wszystko odbędzie się bez szkód dla zdrowia. Takim ekspertem jest wyłącznie wykwalifikowany trener, który jest w stanie dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną.

Profesjonalny trener indywidualny: Poznań

Ćwiczysz od dłuższego czasu, jednak bez widocznych efektów? Jeśli tak, być może najwyższy czas pomyśleć o współpracy z trenerem indywidualnym z Poznania. To osoba, która pomoże Ci w ułożeniu programu treningowego dostosowanego do Twoich potrzeb, a ten w połączeniu z dietą przyczyni się do uzyskania wymarzonej smukłej sylwetki. Każdy z naszych trenerów indywidualnych specjalizuje się w układaniu nowoczesnych i skutecznych planów treningowych, pomagając w zmianie stylu życia na bardziej fit. Proponowane programy kulturystyczne czy treningi fitness mogą odbywać się w domu, plenerze bądź w klubie fitness, pod okiem doświadczonego trenera personalnego z Poznania.

Treningi personalne dopasowane do preferencji klientów

Nasza oferta opiera się na nowatorskich programach odchudzających opracowanych przez doświadczonych trenerów personalnych, które są skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Oferujemy między innymi:

  • indywidualnie dopasowane plany treningowe pod okiem naszych trenerów,
  • programy dla osób chcących wymodelować sylwetkę (treningi fitness), przy współpracy z wykwalifikowanym trenerem fitness z Poznania,
  • treningi kulturystyczne (bodybuilding) dla osób, które chcą zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić ciało,
  • ćwiczenia zwiększające wydolność organizmu i pozwalające na powrót do formy po dłuższej przerwie.

 

Każdy nasz trener indywidualny z Poznania specjalizuje się w układaniu nowoczesnych i skutecznych planów treningowych, pomagając w zmianie stylu życia na bardziej fit.

Proponowane programy kulturystyczne czy treningi fitness mogą odbywać się w domu, plenerze bądź w klubie fitness, pod okiem doświadczonego trenera personalnego z Poznania. Miejsce ćwiczeń dobierane jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz możliwościami Klienta. Może to być na świeżym powietrzu, w klubie fitness czy też trening w domu pod okiem doświadczonego eksperta, jakim jest trener fitness z miasta Poznań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (nr 518 462 455), celem umówienia się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną. Podczas narady przedstawimy propozycje, których wcielanie w życie pozwoli uzyskać w szybkim czasie i bezpieczny sposób wymarzoną sylwetkę!

 

Nie zwlekaj – zadbaj o swoje zdrowie już dziś - Twój trener personalny Poznań czeka!