dieta

Świat Odchudzania oferuje porady dietetyczne, profesjonalne doradztwo żywieniowe oraz układanie diety w Poznaniu. Wszystko odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb. Przygotowanie właściwej diety jest jednym z istotnych czynników, niezbędnych w procesie skutecznej redukcji wagi. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów z Poznania, oferujemy kompleksowe układanie diety. Każdy jadłospis opracowany przez naszego dietetyka jest zbilansowany, urozmaicony i nastawiony na poprawę funkcjonowania całego organizmu. Specjalizujemy się także w doradztwie żywieniowym. Nasz ekspert, na podstawie wywiadu żywieniowego, przedstawi Państwu cenne rady związane z codzienną dietą, jej plusami i minusami. Nasza domena to profesjonalne porady dietetyczne Poznań!

Profesjonalne porady dietetyczne, doradca żywieniowy Poznań

Wystarczy zadzwonić pod numer 518 462 455 i umówić się na bezpłatne – niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne, w trakcie którego uzyskają Państwo fachowe porady dietetyka z Poznania. W czasie jego trwania, dowiecie się Państwo, jaka dieta w Waszym przypadku byłaby najlepsza. Mając na uwadze indywidualne preferencje danej osoby, przekażemy cenne wskazówki na temat tego, ile oraz jak często należy jeść. Zaproponujemy również możliwość skorzystania z personalnego – specjalnie dobranego treningu i masażu, dzięki którym osiągnięcie wymarzonej sylwetki będzie tylko kwestią czasu. Nie ma co odkładać decyzji na później – jeden telefon może być doskonałym impulsem do zmian!

Schudnij z nami! Nowoczesne programy dietetyczne i treningowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że układanie diety na własną rękę nie jest łatwe. Dlatego wszystkim osobom oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc w opracowaniu zbilansowanego, zdrowego jadłospisu. Tworzone przez nas programy dietetyczne pozwalają nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale także wesprzeć funkcjonowanie całego organizmu.

Naszym klientom oferujemy także rzetelne doradztwo żywieniowe. Pomagamy i motywujemy do zdrowego odżywiania się, a także dbamy, by każda dieta była bogata w niezbędne składniki odżywcze. Celem świadczonego przez nas doradztwa żywieniowego w Poznaniu jest nie tylko pomoc w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, ale także zapoznanie klientów ze zdrowymi nawykami,zapewniających organizmowi odpowiedni poziom mikro i makroelementów.

Układanie diety i doradztwo żywieniowe

Należy mieć na uwadze, że tylko dieta dostosowana do indywidualnych cech danej osoby, uwzględniająca jej stan zdrowia, wiek, choroby, gusta smakowe itd., pozwoli osiągnąć zadowalające wyniki. Co równie ważne, odchudzanie nie musi wiązać się z głodówką czy też spożywaniem niesmacznych potraw! Dlatego też układanie odpowiedniej diety warto powierzyć fachowcom!

Podczas spotkania konsultacyjnego przeprowadzamy dokładny wywiad żywieniowy. Następnie, po upływie kilku dni przedstawiamy profesjonalną dietę, opracowaną pod indywidualne cechy danego Klienta.