O NAS

Świat odchudzania – Poznań, to kompleksowa oferta usług i produktów sprzyjających utracie masy ciała. Odchudzanie z naszym zespołem specjalistów polega na opracowaniu profesjonalnej diety na podstawie indywidualnych potrzeb i wymagań. Jednakże redukcja wagi to nie tylko dieta, ale także specjalistyczny, dopasowany do możliwości fizycznych, trening oraz profesjonalny masaż. Zapraszamy na kurację odchudzającą mieszkańców Poznania i Lubonia.

Nowoczesne programy odchudzające

Na kompleksową ofertę indywidualnego programu odchudzającego składa się:

  • trening pod okiem trenera personalnego;
  • doradztwo i konsultacje w temacie zdrowego trybu życia oraz odpowiednich ćwiczeń;
  • dopasowana do fizjologicznych wymagań organizmu dieta;
  • doradztwo żywieniowe: suplementacja dobierana indywidualnie pod daną osobę;
  • regeneracyjny masaż.

Korzystanie z indywidualnego programu odchudzającego pozwala integrować niezbędne czynności przyspieszające odchudzanie, zapewniając przy tym doskonałą skuteczność, przy dużej oszczędności czasu.

Personalny trener fitness to specjalista z którego usług korzystać mogą nie tylko gwiazdy filmowe czy sportowcy. Dzisiaj, także osoby zamieszkujące Poznań, Luboń i ich okolice mają możliwość osobiście przekonać się, jak wielkie korzyści daje odchudzanie razem z trenerem indywidualnym! Zachęcamy do tego, aby już dziś umówić się na pierwsze bezpłatne spotkanie konsultacyjne – wystarczy zadzwonić pod numer 518 462 455!

Treningi odbywać się mogą w domu Klienta, w zaprzyjaźnionym klubie fitness lub też na świeżym powietrzu.

Ich intensywność oraz częstotliwość, jak również czas, ustalane są indywidualnie – tak, aby w pełni sprostać wymaganiom oraz potrzebom Klienta.

Odchudzanie w Poznaniu czy też Luboniu, zdrowo, skutecznie i dyskretnie? Z nami jest to możliwe! Nie czekaj dłużej – przekonaj się, co mogą Ci zaoferować profesjonalny trener personalny oraz doradca żywieniowy! Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę konsultacyjną!

Zapraszamy do poznania naszego zespołu:

Radosław Ignatów

Trener osobisty oraz doradca żywieniowy z ogromnym doświadczeniem. Jako właściciel i pomysłodawca firmy Świat Odchudzania, oferuje fachową pomoc w każdym przypadku, zapewniając indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie. Jest jednym z niewielu ekspertów w Polsce, specjalizujących się w kompleksowym odchudzaniu oraz nowoczesnych formach treningowych. Przeprowadza profesjonalne treningi w warunkach domowych, jak również w terenie. Cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Z jego usług korzystało wiele osób ze świata show biznesu oraz polityki, którym pomógł osiągnąć pełną przemianę sylwetki. Pracuje także jako instruktor kulturystyki i fitness na AWF w Poznaniu.

 

Zdobyta przez niego praktyka, sprawia, że dysponuje dużą wiedzą w zakresie metod treningowych, jak i innych form aktywności ruchowej, których zadaniem jest redukowanie tkanki tłuszczowej oraz zdobywanie dobrej kondycji. Indywidualne podejście do każdego Klienta powoduje, że współpraca z nim daje gwarancję skutecznego realizowania postawionych celów. Jego fachowość potwierdzają wyniki podopiecznych, którym pomógł osiągnąć właściwą formę.