masaż

Jedną z najskuteczniejszych oraz najprzyjemniejszych metod dbania o swoje zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne, jest masaż. Gdy połączy się go dodatkowo z odpowiednią dietą oraz regularną aktywnością ruchową, można zachować doskonałą sprawność fizyczną, a tym samym zapewnić właściwy komfort życia.

Masaż – zadbaj o swoje ciało!

Powiązanie masażu z odnową biologiczną (i psychiczną), kosmetyką oraz higieną, pozwala w kompleksowy sposób zadbać o organizm człowieka. Korzystny wpływ masażu na poszczególne układy organizmu, jak i na jego regenerację, jest nie do przecenienia. Także w przypadku walki ze stresem i zmęczeniem, pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty.

Masaż odgrywa ogromna rolę w procesie odchudzania, stając się uzupełnieniem stosownej diety oraz treningu:

  • zaopatruje tkanki mięśniowe w tlen i substancje odżywcze;
  • wspomaga szybką przemianę materii;
  • zwiększa zdolność mięśni do większej aktywności (pięciominutowy masaż
  • powiększa 3-5 razy zdolności mięśni);
  • zapobiega zanikaniu mięśni (podnosi napięcie włókien mięśniowych i pobudza je do skurczu).

Dla wzmocnienia efektu odchudzania, jak również w walce z cellulitem oraz przy regeneracji mięśni, regularne masaże odgrywają kluczową rolę

Dzięki nim, rezultaty końcowe będą naprawdę zadowalające. W ramach naszej oferty, zapewnić możemy Państwu usługi doświadczonych oraz posiadających wysokie kwalifikacje masażystów. Zabiegi świadczone mogą być w domu Klienta, gdyż posiadamy profesjonalne – mobilne wyposażenie.

 

Uwaga! Każda z usług objęta jest promocyjną ceną w obszarze Programów Specjalnych.